3 etapy profesjonalny nóż do ostrzenia zamiennik kuchnia ostrzenie kamień stal wolframowa zamiennik akcesoria do noży kuchennych

Nowy produkt

28,90 zł

HTB1kcjfRkvoK1RjSZPfq6xPKFXaB.jpg?width=

Cechy:
1. Trzystopniowy system szlifowania: Wysokowydajna ostrzałka 3 w 1. Ostrzenie, honowanie i polerowanie ostrzenia, aby odnowić tępe ostrze . Zdejmowany system można szybko wyczyścić.
2.Łatwy w użyciu: Nadaje się również dla osób leworęcznych operacja jest tak prosta w użyciu. Bezpieczna, trwała, ergonomiczna konstrukcja i podkładka blokująca zapewniają komfortowe wrażenia. Dzięki solidnemu plastikowi ABS możesz polegać na lojalności szlifierki.
3.Zapewnienie jakości:Precyzyjne kąty ostrzenia dotyczą wszystkich dużych noży domowych i mają taką samą wydajność. Nie nadaje się do noży lub nożyczek.
4.Bezpieczniejsze niż inne narzędzia:Uchwyt ostrzenia znajduje się z boku pręta, dzięki czemu można go bezpiecznie wyjąć z ostrza podczas szlifowania. Wytrzymały uchwyt dla większego bezpieczeństwa podczas ostrzenia.
Opis produktu:
Nazwa: do ostrzeniaDoskonałym
Materiał: stal wolframowa, ceramika, węglik krzemu
Kolor: czarny
Zakres stosowania: nóż do owoców, nóż kuchenny, nóż do krojenia itp. nie dotyczy narzędzi: noże ceramiczne, nożyczki, narzędzia do cięcia piłą itp.
Opakowanie zawiera:
Tylko 1 PCDoskonałym  (Uchwyt nie jest wliczony w cenę)
Uwaga: Aby zapobiec wypadkowi z dala od dzieci.

HTB1rwDeRirpK1RjSZFhq6xSdXXaT.jpg?width=

HTB1UObjBgmTBuNjy1Xbq6yMrVXaM
HTB11zfUs98YBeNkSnb4q6yevFXar_
AJI0006RD (15)ADQ00H12 (12)ADQ00H12 (11)ADQ00H12 (3)ADQ00H12 (1)ADQ00H12 (24)

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ