Wyprzedaż 1801 monety rosyjskie kopiuj 100% produkcji miedzi

Nowy produkt

23,90 zł

Jest to replika monety
Wysyłka

1. Produkty zostaną wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych po zweryfikowaniu płatności.

2. Proszę podać swój aktualny adres po dokonaniu płatności w ciągu 1-2 dni; w przeciwnym razie wysyłamy twój przedmiot na podstawie twojego adresu Escrow, więc upewnij się, że jest poprawny.

3. Przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z nami, aby potwierdzić preferowaną metodę wysyłki. Zwykle trwa to 20-30 dni roboczych w przypadku przybycia pocztą lotniczą.

4. Czasami byłby dłuższy ze względu na złą pogodę, stratę czasu w odprawie celnej. W ten sposób proszę cierpliwie czekać, gdy nie otrzymasz przedmiotu na czas. Jeśli nie otrzymasz przedmiotu w ciągu trzydziestu dni, skontaktuj się z nami, a pomogę ci go śledzić.

Polityka zwrotów

Tylko wadliwy produkt będzie oferowany wymiany.

Wadliwe produkty muszą zostać zwrócone w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia.

Przetworzenie zwrotu po otrzymaniu produktu może potrwać do 7 dni roboczych. Kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie dalsze opłaty za wysyłkę.

Informacje zwrotne

Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych przedmiotów, zostaw 5 gwiazdek i pozytywne opinie. Jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji lub usług, prosimy o kontakt przed opuszczać negatywną lub neutralną

Informacje zwrotne. Możemy współpracować, aby rozwiązać każdy spór.

 

 

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ