Hurtownie 1845 rosja 1 rubel monety kopia 100% miedziane posrebrzane produkcji

Nowy produkt

23,90 zł

Jest to replika monety
Wysyłka

1. Produkty zostaną wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych po zweryfikowaniu płatności.

2. proszę powiedz mi swój aktualny adres po twój zapłaty w ciągu 1-2 dni; w przeciwnym razie, wysyłamy swoją pozycję na podstawie adresu Escrow, więc upewnij się, że jest poprawne.

3. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z nami, aby potwierdzić preferowaną metodę wysyłki. Normalnie, to trwa 20-30 dni roboczych dla przyjazdu pocztą lotniczą.

4. czasami będzie dłuższy z powodu złej pogody, strata czasu w odprawie celnej. Tak więc proszę cierpliwie czekać, jeśli nie otrzymasz rzeczy na czasie. Jeśli nie otrzymasz przedmiotu w ciągu trzydziestu dni, prosimy o kontakt z nami,, a następnie pomogę ci śledzić go.

Polityka zwrotów

Tylko wadliwy produkt oferują wymianę.

Wadliwe produkty muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od daty złożeniu zamówienia.

Może to potrwać do 7 dni roboczych przetwarzać twój powrót po otrzymaniu produktu. kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dalsze wysyłek opłaty.

Informacje zwrotne

Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych przedmiotów, proszę zostawić 5 gwiazdek i pozytywne opinie. Jeśli nie jesteś zadowolony z produktów lub usług, prosimy o kontakt z nami przed opuszczeniem negatywną lub neutralną

Informacje zwrotne. Możemy pracować razem, aby rozwiązać wszelkie sporu.

 

 

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ