Gorąca sprzedaż Salon kosmetyczny Vinyl naklejka ścienna naklejka Salon paznokci do dekoracja do pokoju dziewczęcego akcesoria S

Nowy produkt

32,95 zł

41800

Nowe produkty
HTB1cATteBKw3KVjSZTEq6AuRpXa5.jpg HTB1QHbneBOD3KVjSZFFq6An9pXaX.jpg HTB1QCHneEGF3KVjSZFvq6z_nXXa2.jpg HTB1TDfmeCSD3KVjSZFKq6z10VXaE.jpg
HTB1JaHoeEuF3KVjSZK9q6zVtXXaD.jpg HTB1JQ2levWG3KVjSZPcq6zkbXXam.jpg HTB1B8boeAWE3KVjSZSyq6xocXXaa.jpg HTB1_dwzbLBj_uVjSZFpq6A0SXXal.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 

Witamy w naszym sklepie!

Jesteśmy profesjonalnym producentem cięcia winylu kalkomania.

Jakość naszego materiału winylowego jest jedną z najlepszych w chinach.

Bezdenny papier i przezroczysty produkt są łatwe w użyciu i wyglądają piękniej!

Jesteśmy w stanie zapewnić rodzaje projektowania mody i spersonalizowanych produktów w różnych kolorach zgodnie z życzeniem naszych klientów!

Cechy produktu:

Wspieramy Dropshipping, produkty hurtowe, możemy dać ci najlepszą cenę, produkty wysokiej jakości.

 

1.Jakości:Kryty 4-7 lat, na zewnątrz 3-5 lat bez blaknięcia kolorów lub spadania; bez tła cień; bez biała krawędź;

2.Materiał:Środowiskowy; wymienny; wodoodporny; czysty kolor;

3.Dekoracji:Sypialnia, salon, pokój gościnny, łazienka, kuchnia, biuro, pokój dziecinny, akademik, sklep i tak dalej.

4.  Miejsce: Nadaje się do każdej płaskiej powierzchni, takiej jak meble, okulary, podłogi, ściany, lustra, samochody, rowery, drewno, plastik, Metal.

 

 

5.Pakiet:Zwykle zawiera winylowa tablica naścienna, instrukcje w języku angielskim, próbkę demonstracyjną.

6.Kolor : Proszę odnieść się do karta kolorów poniżej. Jeśli nie możesz znaleźć powyższego przycisku koloru, zostaw notatkę w zamówieniu lub wyślij nam wiadomość. Kolory mogą być wyświetlane nieco różni się od materiałów ze względu na ustawienie wyświetlania komputerów.

7.Rozmiar :Możesz wybrać gotowe rozmiary za pomocą przycisków powyżej.Zdjęcia są dostarczane tylko w celach informacyjnych. Jeśli chcesz inne gotowe rozmiary, skontaktuj się z nami przed zamówieniem.Rozmiar układu zwykle różni się od gotowego rozmiaru efektu. Otrzymasz nasz produkt układu, który jest zawsze napięty. Dostarczymy instrukcje aplikacji, które pomogą ci zrobić produkt jako efekt obrazu. Jest to proste.

8. Jeśli chceszspersonalizowane produkty, Prosimy o przesłanie wiadomości do nas w celu uzyskania szczegółów i oferty.

 

 

 

HTB1t2e2w7KWBuNjy1zjq6AOypXa0.jpg

 

HTB1.OiHCVuWBuNjSszbq6AS7FXaq.jpgHTB1vTcEkaQoBKNjSZJnq6yw9VXaw.jpgHTB1tzaGC7yWBuNjy0Fpq6yssXXaw.jpg

Użyj odniesienia:

 

1. Upewnij się, że powierzchnia, która ma być przymocowana, jest gładką powierzchnią i że występują wypukłości, mikstury i zmarszczki. Nie trzymaj się.

2. Wybierz lokalizację pasty, oczyść powierzchnię pływającego kurzu i smaru, aby upewnić się, że powierzchnia jest sucha i czysta.

3. Wykonaj proste planowanie zgodnie z kolejnością wklejania, oczywiście, możesz również DIY według własnej kreatywności.

4. Delikatnie obierz folia przezroczysta z tyłu produktu, podczas wklejania, przyklej środek, a następnie spłaszcz go w lewo i w prawo, a następnie powoli oderwać powierzchni folia przezroczysta. Piękne.HTB19vnsh8nTBKNjSZPfq6zf1XXa0.jpg

HTB1TokGw4SYBuNjSspjq6x73VXaG.jpg

Warunki wysyłki

1. jeśli wybierzesz metodę wysyłki: Yanwen Economic Air Mail lub China post zwyczajna mała paczka plus, nie może dostarczyć informacji o śledzeniu za granicą, proszę się nie martwić, będzie to sukces w twoim kraju, a wskaźnik utraty pakietów jest bardzo niski. W tych zamówieniach nie akceptujemy żadnych sporów, a nie numeru śledzenia.

2. jeśli chcesz śledzić informacje o projekcie w czasie rzeczywistym i pilnie potrzebujesz produktu, wybierz ePacket, chińska poczta lotnicza, aliexpress Standard Premium ship Special line-yw lub inna lina, taka jak DHL, EMS, UPS itp.

3. Jeśli zajmują się naszym czasem wysyłki, proszę nie otwierać debaty łatwo, ich zrozumienie jest bardzo mile widziane.

4. Powinniśmy z przyjemnością pomóc im rozwiązać każdy problem, prosimy o kontakt przed udzieleniem nam negatywnej opinii.

5. Oferujemy dropshipping i hurtownie, wahając się nie kontaktować się z nami, chcielibyśmy długoterminowych relacji biznesowych z nimi.

6. Ich aprobata jest naszym wnioskiem. Dziękuję bardzo za wsparcie.

Najlepsze życzenia.

HTB1ax07oOCYBuNkSnaVq6AMsVXah.jpgHTB11q8ixmtYBeNjSspaq6yOOFXaS.jpgHTB1jhXhinmWBKNjSZFBq6xxUFXar.jpg

 

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ