Styl skandynawski geometria naklejka ścienna zwierzęta do dekoracja domu salon dekoracja sypialni naklejki ozdobne naklejki ście

Nowy produkt

32,74 zł

 

HTB1WmJzJWmWBuNjy1Xaq6xCbXXaB.jpg

 

 

 

Zostawić wiadomość, abyPowiedz namKolor, którego potrzebujesz! w przeciwnym razie wyślemy ci czarny.

 

HTB16NKSagZupeRjt_jqq6AfAFXav.jpg

HTB1CVhoKXOWBuNjy0Fiq6xFxVXaU.jpg

HTB1NVKwKkSWBuNjSszdq6zeSpXa6.jpg

 

HTB1dBq4Kf1TBuNjy0Fjq6yjyXXaM.jpg

HTB1zQzvm5QnBKNjSZFmq6AApVXaR.jpg

HTB1p1xVKb1YBuNjSszeq6yblFXaR.jpg

HTB1IXpoKXOWBuNjy0Fiq6xFxVXaI.jpg

 

'

HTB1RfyCXffsK1RjSszgq6yXzpXay.jpg

HTB1.AaCXoLrK1Rjy0Fjq6zYXFXag.jpg

 

HTB1bX1CXjzuK1RjSspeq6ziHVXas.jpg

 

 

Użyj odniesienia:

 

1. Upewnij się, że powierzchnia, która ma być przymocowana, jest gładką powierzchnią i że występują wypukłości, mikstury i zmarszczki. Nie trzymaj się.

2. Wybierz lokalizację pasty, oczyść powierzchnię pływającego kurzu i smaru, aby upewnić się, że powierzchnia jest sucha i czysta.

3. Wykonaj proste planowanie zgodnie z kolejnością wklejania, oczywiście, możesz również DIY według własnej kreatywności.

4. Delikatnie zdejmij folia przezroczysta z tyłu produktu, podczas wklejania przyklej środek, a następnie spłaszcz go w lewo i prawo, a następnie powoli oderwij Powierzchnia folia przezroczysta. Piękne.

 

HTB1TuNTIYSYBuNjSspiq6xNzpXaK.jpg

 

 

HTB1kwwcmvImBKNjSZFlq6A43FXau.jpg

Warunki wysyłki

 

1. Jeśli wybierzesz metodę wysyłki: Yanwen Economic Air MailLub China post zwyczajna mała paczka plus, nie może dostarczyć informacji o śledzeniu za granicą, proszę nie martw się, będzie to sukces w twoim kraju, a wskaźnik utraty pakietów jest bardzo niski. W tych zamówieniach nie akceptujemy żadnych sporów, a nie numeru śledzenia.

2. Jeśli chcesz śledzić informacje o projekcie w czasie rzeczywistym i pilnie potrzebujesz produktu, wybierz ePacket, chińska poczta lotnicza, aliexpress Standard Premium ship Special line-ywLub inne liny, takie jak DHL, EMS, UPS itp.

 

3. Jeśli zajmują się naszym czasem wysyłki, proszę nie otwierać debaty łatwo, ich zrozumienie jest bardzo mile widziane.

4. Powinniśmy z przyjemnością pomóc im rozwiązać każdy problem, prosimy o kontakt przed udzieleniem nam negatywnej opinii.

5. Oferujemy dropshipping i hurtownie, wahając się nie kontaktować się z nami, chcielibyśmy długoterminowych relacji biznesowych z nimi.

6. Ich aprobata jest naszym wnioskiem. Dziękuję bardzo za wsparcie.

Najlepsze życzenia.

 

 

HTB1AVpXafQypeRjt_bXq6yZuXXar.jpg

HTB1xZ2jI21TBuNjy0Fjq6yjyXXax.jpg

HTB1flZcAsyYBuNkSnfoq6AWgVXar.jpg

 

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ