1 sztuk paznokci tłoczenia talerze świąteczne płatki śniegu święty mikołaj zima pieczątka na paznokcie szablon płytka z obrazkie

Nowy produkt

17,90 zł

Szablon do zdobienia paznokci, szablon do paznokci, stempel do paznokci, stemplowanie paznokci, płytka do stemplowania paznokci, stempel do paznokci, zestaw do stemplowania paznokci, narzędzia do tłoczenia paznokci, druk do stemplowania paznokci, zestaw warstw stemplujących na paznokcie, stempel do paznokci skrobak, do paznokci zestaw stempli, stempel do paznokci płyty, pieczątka na paznokcie tłoczenia, szablon do stemplowania paznokci, pieczątka na paznokcie tłoczenia, pieczątka na paznokcie er, tłoczenie, tłoczenie akcesoria do zdobienia paznokci, płytka do stemplowania, do paznokci płytka do stemplowania, szablon, do paznokci artystyczny designproduct features

1 sztuk paznokci tłoczenia talerze świąteczne płatki śniegu święty mikołaj zima pieczątka na paznokcie szablon płytka z obrazkiem wzornik DIY narzędzia do manicure

                           

 

Specyfikacja:

100% nowy handel detaliczny
Rozmiar: 12 cm x 6 cm

Zawartość opakowania:
1 sztuk pieczątka na paznokcie szablon

Instrukcje:
Płyta jest ekranowana przez cienką przezroczysta folia ochronna, przed użyciem należy usunąć folię, aby lakier do paznokci mógł zostać przeniesiony przez stamper.

Funkcja:
1. Nałóż na paznokieć płaszcz podstawowy lub zwykły lakier.
2. Zastosuj lakier do paznokci do pożądanego obrazu na talerzu. (Zalecane: użyj lakieru do paznokci w jednolitym kolorze, aby tekstura była grubsza niż inne lakiery do paznokci)
3. Zrób skrobak pochylony o ponad 45 stopni i zeskrobaj nadmierny połysk szybko i mocno od wewnątrz na zewnątrz.
4. Natychmiast naciśnij stamper delikatnym ruchem toczenia, aby podnieść projekt. Obraz jest przesyłany na znaczku.
5. Stempluj obraz na paznokciu delikatnym ruchem. Obraz jest przenoszony na twoim paznokciu.
6. Powtórz powyższe kroki dla wszystkich paznokci.
7. Po wytłoczeniu zdobienia paznokci nałóż warstwa wierzchnia, aby uzyskać trwałe zużycie.

 product pictures-1_01-1_02-1_03-1_04-1_05-1_06-1_07-1_08-1_09-1_1011_28

Proponujemy użytku w połączeniu z:

13+11+12

 

Customer Notice

 

  • Jak kupić

 Jeśli chcesz kupić jeden przedmiot, wybierz ilość i kliknij "kup teraz". Jeśli chcesz kupić więcej niż jeden przedmiot, skorzystaj z poniższego koszyka, który pomoże ci kupić wygodniej:

 

UT8IlaLXkdeXXagOFbX5.jpg

 

  • Płatności

Obecnie możesz płacić kartami Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi i przelewem bankowym. Więcej opcji płatności będzie dostępnych na AliExpress w przyszłości. Możesz wybrać jedną metodę, która jest dla ciebie najwygodniejsza.

UT8bzCLXb4eXXagOFbXJ.jpg

 

  • Szybka dostawa

Przedmioty detaliczne/hurtowe/OEM przedmioty czas dostawy będzie inny:

UT8fVaMXdhdXXagOFbXG.jpg

SHIPPING .jpg

 

  • Do pakowania

UT8n9yLXeVeXXagOFbX2.jpg

 

  • Polityka zwrotów

(1) jeśli problem z jakością przedmiotu, pls nie martw się, możesz wysłać nam zdjęcie, aby je zatwierdzić, a następnie wyślemy ci paczkę lub zwrócisz swoją płatność.

(2) jeśli wszystko jest w porządku, a ze względu na twoją osobistą niechęć lub jakiekolwiek inne nieuzasadnione powody, jesteśmy do przyjęcia dla zwrotu, ale proszę pamiętać, że fracht wysyłki zostanie opłacony po twojej stronie. Dzięki za zrozumienie

 

 

  • Informacje zwrotne

UT8zj5LXn4fXXagOFbXa.jpg 

 

 Jeśli chcesz zamówić dużeIlość lub potrzebujesz OEM lub jakiekolwiek inne pomyłki, prosimy o kontakt z nami przez TraderManager lub e-mail/MSN/Skype, z przyjemnością służymy ci pomocą w ciągu 24 godzin!

UT8GhyMXXlXXXagOFbXS.jpg

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ