Prawdziwej skóry Unisex etui na karty kredytowe Organ kobiet etui na karty etui na dowód portfel rfid kobiet wizytownik organiza

Nowy produkt

65,90 zł

Witamy w linku do sklepu:Yyznbhs.aliexpress.com

Prawdziwej skóry Unisex etui na karty kredytowe Organ kobiet etui na karty etui na dowód portfel rfid kobiet wizytownik organizator monety

1234567891011121314

Płatności

 
1. Najlepszym sposobem jest bezpośrednia płatność online, możesz wybrać siebie. Jeśli chcesz inne warunki płatności daj nam znać przed przy składaniu zamówienia.
2. Pełna płatność musi być dokonana w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia, lub zamówienie zostanie nieważne lub anulowane przez system.
3. Upewnij się, że podczas wypełniania informacji kupującego wypełniłeś wszystkie szczegółowe informacje, takie jak osoba kontaktowa, adres, kod pocztowy i numer telefonu.
 
 
Wysyłka
1. Mamy bezpłatną wysyłkę przez chińska poczta lotnicza, dotrzeć do większości krajów w ciągu 25 --- 55 dni roboczych.
2. Wyślemy towar w ciągu 4 dni roboczych po potwierdzeniu pełnej płatności. Jeśli płatność nie jest dostępna, twoje zamówienie zostanie automatycznie zamknięte.
3. Kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie ubezpieczenia, problemy i szkody spowodowane przez serwis spedycyjny takich wypadków, opóźnień lub innych problemów. Poza tym kupujący powinien być odpowiedzialny za wszelkie podatki i/lub cło naliczane przez ich kraj. A towary zostaną oznaczone jako "prezent" lub "próbka" dla łatwej odprawy celnej i mniejszej opłaty. (jeśli chcesz zadeklarować towar jako inną nazwę przedmiotu lub podać wartość niestandardową, prosimy o poinformowanie nas przy składaniu zamówienia)
 
 
Zwrot i gwarancja
1. wszystkie towary są sprawdzane przed wysyłką, więc jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz wymienić produkty w ciągu jednego tygodnia i musisz skontaktować się z nami w ciągu 24 godzin od otrzymania zakupu
2. Opłata za wysyłkę i obsługę nie podlega zwrotowi, a klient powinien być odpowiedzialny za wszystkie koszty zwrotu i wysyłki.
3. Wszystkie powrotne rzeczy muszą być w oryginalnych warunkach, w tym pudełku i akcesoriach. Mężczyźni wady nie są gwarantowane, takie jak złamane, porysowane i tak dalej.
4. W przypadku jakichkolwiek przedmiotów, prosimy o przesłanie przez EMS lub lokalny post po odesłaniu.
 
 
Informacje zwrotne
1. Wcześniejsze potwierdzenie kupującego będzie bardzo cenne po otrzymaniu przedmiotów.
2. Ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej firmy, serdecznie zapraszamy do opuszczenia pozytywnej opinii dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Zajmie ci to 1 minutę, ale ta 1 minuta ma dla nas niezwykle istotne znaczenie.
3. Skontaktuj się z nami przed sporami lub pozostawiając negatywną lub neutralną informację zwrotną. Będziemy współpracować z tobą, aby rozwiązać wszelkie problemy. Dziękuję za zrozumienie!
 

 

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ