BORN PRETTY płytki do tłoczenia paznokci multi-patterns do dekoracji paznokci (kształt prostokątny) szablon obrazu Stamp szablon

Nowy produkt

30,91 zł

 

3-970-600-
HTB1uZZidlWD3KVjSZFsq6AqkpXanSpecyfikacja:

100% nowy handel detaliczny
Rozmiar: 12 cm * 6 cm
Materiał: ze stali nierdzewnej

Zawartość opakowania:
1 Pc urodzona ładna warstwa zdobiąca paznokcie

Funkcja:
1. Nałóż płaszcz podstawowy lub zwykły lakier na paznokieć.
2. Zastosuj lakier do paznokci do pożądanego obrazu na talerzu. (Zalecane: użyj lakieru do paznokci w jednolitym kolorze, aby tekstura była grubsza niż inne lakiery do paznokci)
3. Zrób skrobak pochylony o ponad 45 stopni i zeskrobaj nadmierny połysk szybko i mocno od wewnątrz na zewnątrz.
4. Natychmiast naciśnij stamper delikatnym ruchem toczenia, aby podnieść projekt. Obraz jest przesyłany na znaczku.
5. Stempluj obraz na paznokciu delikatnym ruchem. Obraz jest przenoszony na twoim paznokciu.
6. Powtórz kroki dla wszystkich paznokci.
7. Po tłoczeniu paznokci nałóż warstwa wierzchnia, aby uzyskać trwałe zużycie.


 

45896 0217BORN-PRETTY-Nail-Stamping-Plates-Multi-patterns-Rectangle-Nail-Art-Stamp-Image-Template-Stencils-Artist-DIY.jpg_BORN-PRETTY-Nail-Stamping-Plates-Multi-patterns-Rectangle-Nail-Art-Stamp-Image-Template-Stencils-Artist-DIY.jpg_ (1)45896 030545896 040845896 0129BORN-PRETTY-Nail-Stamping-Plates-Multi-patterns-Rectangle-Nail-Art-Stamp-Image-Template-Stencils-Artist-DIY.jpg_ (3)

英文800

 

Usługi


1) naszym celem jest zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie, a nasi specjaliści od obsługi klienta zawsze są gotowi rozwiązać każdy twój problem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące czasu wysyłki i wadliwej jakości i przedmiotów, które nie zostały odebrane, skontaktuj się z nami, możemy dać ci satysfakcjonującą odpowiedź i rozwiązanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za 5 gwiazdek pozytywne opinie iProszę nie zostawiaj negatywnej opinii bez pytania o pomoc.

2) obiecujemy zapewnić najlepszą obsługę dla naszych cennych klientów. Sprzedajemy produkty wysokiej jakości z najlepszą ceną i usługą premium. Wszelkie pytania będą odpowiedział w ciągu 24 godzin (z wyjątkiem soboty i niedzieli oraz święta). Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.Płatności

 


1) przed zakupem upewnij się, że twój adres wysyłki jest poprawny. Lub nie, popraw to przed dokonaniem płatności.

2) proszę zostawić notatkę w notatce podczas dokonywania płatności, jeśli masz jakieś specjalne życzenie (kolory/rozmiar).

3) zalecany jest numer telefonu dla dokładniejszej dostawy.


 
Gwarancja pakowania i wysyłki

 


1) wysyłamy na cały świat jako prezent.
2) produkty zostaną wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
3) przedmioty są wysyłane za pośrednictwem ekonomicznej przesyłki pocztowej (wyślemy paczkę z bezpłatnym numerem przesyłki), dotrzeć do większości krajów w ciągu 10 do 30 dni roboczych.
4) czas dostawy zależy od przeznaczenia i innych czynników, może to potrwać do 35 dni roboczych. Jeśli nie możesz go otrzymać po 35 dniach roboczych. Skontaktuj się z nami w celu rozwiązania problemu.
5) na wysyłkę mogą mieć wpływ święta, wydarzenia i inne niejasności. Nie możemy zagwarantować czasu przyjazdu.
6) jeśli nie podoba ci się pozornie długi czas wysyłki, proszę nie licytować. Nie chcemy uzyskać negatywnego lub neutralnego lub niskiego wyniku DSR tylko ze względu na czas wysyłki.
7) należności celne przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub koszty wysyłki. Opłaty te są odpowiedzialnością kupującego.
8) skontaktuj się z urzędem celnym swojego kraju, aby ustalić, jakie będą te dodatkowe koszty przed licytowaniem/kupowaniem.

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ